Slechte Blizzard. Soms, het maakt niet uit hoe je probeert iets groters en complexer te maken, er gaat gewoon iets fout. Deze week heeft Blizzard Patch 1.0.8 uitgebracht voor Diablo III en alles was goed, want het was grondig getest.
Behalve een kleine add-on die niet was getest in de openbare ruimte.
We kennen allemaal het Real Money Auction House en hoe absurd de inflatie is. Het punt van het spel is eigenlijk geworden: "wie kan het meeste goud oppotten en wie is bereid het meeste goud te betalen." Zoals een collega-schrijver hier op GameSkinny heeft opgemerkt, besloot Blizzard het veilinghuis op zijn minst een tijdje in de steek te laten van het goud "duping" fiasco, waar je jezelf mee kunt ophelderen hier.
Wanneer ik speelde Diablo II of III, Ik vond het nooit leuk om met anderen te handelen of te kopen bij het Veilinghuis. En hoewel dit slechts mijn eigen mening was, voelde ik me alsof het vals speelde. Maar een noodzakelijke valsspelen, omdat de items die je normaal tegenkomt niet kloppen op hogere niveaus. Dit frustreerde me zo erg, omdat het een moreel en een 'man-ik-nodig-om-te-beginnen-te-schoppen-ass-beter' dilemma is.
Maar als je klaar bent om iets groots te kopen, zijn de meeste dingen geprijsd in de miljoenen goud. Ik denk dat ik gewoon zuinig ben in het leven en in de game, maar ik wil niet iets kopen dat ik uiteindelijk voor veel goud eerder zal moeten upgraden. Het werd een vicieuze cirkel van middelmatige uitrusting en wapens.
ik geloof Diablo en Blizzard heeft het veilinghuis niet nodig. Het is uit de hand gelopen en meer patch-flops kunnen mensen weer misbruiken. Misschien moet er een back-to-basics-route gebeuren; terugblik op Diablo IIfuncties en successen kunnen de toekomst van helpen Diablo III.
Dus ik wil weten wat je denkt: zou het het beste zijn als het Veilinghuis naar beneden ging en verbleef naar beneden? Of kan het Veilinghuis worden verbeterd en geborgen?